Szkolna Akademia Przygody – Egipt

W październikową podróż po krajach świata zabrał nas Alan Sowik z kl. 2h. Tym razem cel jego wycieczki był dość egzotyczny, bo zaprezentował zebranym uczniom swój wyjazd do Egiptu a konkretnie do Hurghady.

Alan przedstawił uczniom specyfikę podróży do Egiptu. Zapoznał ich z atrakcjami okolicy kurortu,np. nurkowanie w celu podziwiania zwierząt żyjących na rafie koralowej, przejażdżki quadami czy jazda na wielbłądach.

Podziwialiśmy widoki palm na plaży, surowe krajobrazy pustyni czy lazur Morza Czerwonego. Alan w ciekawy sposób zaprezentował wrażenia ze swojego pobytu i spotkania z Beduinami. Przedstawił rytuał handlowania z Egipcjanami i sposoby na uzyskanie korzystnej ceny za upatrzona pamiątkę z wakacji.

Kończąc swoje wystapienie Alan uznał, ze Egipt to bardzo ciekawy kraj, ale sytuacja polityczna w tym państwie raczej nie zacheca do podróży a szkoda.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”sap-Egipt-2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.