Bystrzak 2017

02 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się VIII edycja interdyscyplinarnego konkursu MAT – FIZ – BIOL – CHEM – GEO „BYSTRZAK”

Wzięło w nim udział siedem 3- osobowych drużyn z klas II i III technikum. Uczniowie musieli się wykazać wszechstronną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, losując i odpowiadając, na pytania ze wszystkich wymienionych dziedzin. Prawidłowość odpowiedzi oceniała komisja konkursowa w składzie: Wicedyrektor Agnieszka Fara Obiegło, Pani Iwona Szydłowska, Pani Lidia Wasilewicz.

W tym roku największymi „Bystrzykami” okazali się uczniowie z następujących klas:

• I miejsce III U: Izabela Kapczyńska, Sylwia Sołtysiak, Alicja Szpyrc
  • II miejsce III G: Jakub Kamiński, Michał Pabiańczyk, Adam Schmidt
  • III miejsce II G: Julia Aniuk, Paulina Poczta, Weronika Pławińska

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski, a ponadto klasie IIIu wręczono statuetkę BYSTRZAKA, która zostanie w ich posiadaniu przez najbliższy rok.

Organizatorzy: Lidia Wasilewicz i Iwona Szydłowska