Nietoperki – Jesień w Górach Sowich

W pierwszy październikowy, słoneczny, weekend Nietoperki ruszyły na szlak. jak co roku tradycyjnie pierwszym celem naszej wycieczki są Góry Sowie. Tym razem ruszyliśmy od Zdrojowiska koło Nowej Rudy w kierunku rezerwatu Bukowa Kalenica i Wielkiej Sowy.

Początkowo trasa prowadziła pod górę i dał o sobie znać wakacyjny zastój wędrówkowy, ale potem nastąpił tzw. drugi oddech i szło się z przyjemnością. Słońce umilało wędrówkę a widoki z wież na Kalenicy i Wielkiej Sowie zapierały dech w piersiach a schronisko Zygmuntówka gościnnie nas przyjęło na popołudniowy odpoczynek. Żal było wracać do domu.

Z przyjemnością planujemy kolejne wycieczki, które zaprowadzą nas w nasze ukochane Sudety.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.