Nietoperki – Jesień w Górach Sowich

W pierwszy październikowy, słoneczny, weekend Nietoperki ruszyły na szlak. jak co roku tradycyjnie pierwszym celem naszej wycieczki są Góry Sowie. Tym razem ruszyliśmy od Zdrojowiska koło Nowej Rudy w kierunku rezerwatu Bukowa Kalenica i Wielkiej Sowy.

Początkowo trasa prowadziła pod górę i dał o sobie znać wakacyjny zastój wędrówkowy, ale potem nastąpił tzw. drugi oddech i szło się z przyjemnością. Słońce umilało wędrówkę a widoki z wież na Kalenicy i Wielkiej Sowie zapierały dech w piersiach a schronisko Zygmuntówka gościnnie nas przyjęło na popołudniowy odpoczynek. Żal było wracać do domu.

Z przyjemnością planujemy kolejne wycieczki, które zaprowadzą nas w nasze ukochane Sudety.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Sowa 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.