Nietoperki – XII edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo – Turystycznego 2018

W marcu odbyła się w naszej szkole XII edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo – Turystycznego. Konkurs ten jest wstępną eliminacją do oddziałowych eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK, który będzie miał miejsce 14 kwietnia w naszej szkole. Wzięło w niej udział 23 uczniów z klas pierwszych i drugich.

Uczniowie zmagali się z czterema różnymi testami dotyczącymi walorów krajoznawczo – turystycznych naszego regionu, bezpieczeństwa podczas wędrówek górskich i udzielania pierwszej pomocy, topografii oraz przepisów ruchu drogowego.

Po podsumowaniu eliminacji zwycięzcami okazali się:
– I miejsce: Paulina Guła z kl. Iu
– II miejsce: Adriana Drochomirecka z kl. IIh
– III miejsce: Julia Orłowska z kl. II g

Zwycięzcom gratulujemy

RS

[ngg_images source=”tags” container_ids=”XII edycja SKK-T – etap szkolny 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.