Nietoperki – XII edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo – Turystycznego 2018

W marcu odbyła się w naszej szkole XII edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo – Turystycznego. Konkurs ten jest wstępną eliminacją do oddziałowych eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK, który będzie miał miejsce 14 kwietnia w naszej szkole. Wzięło w niej udział 23 uczniów z klas pierwszych i drugich.

Uczniowie zmagali się z czterema różnymi testami dotyczącymi walorów krajoznawczo – turystycznych naszego regionu, bezpieczeństwa podczas wędrówek górskich i udzielania pierwszej pomocy, topografii oraz przepisów ruchu drogowego.

Po podsumowaniu eliminacji zwycięzcami okazali się:
– I miejsce: Paulina Guła z kl. Iu
– II miejsce: Adriana Drochomirecka z kl. IIh
– III miejsce: Julia Orłowska z kl. II g

Zwycięzcom gratulujemy

RS

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.