Nasi wolontariusze podczas Biegu Wilczym Tropem

4. marca 2018 r. młodzież naszej szkoły, już po raz trzeci, pomagała pracownikom Restauracji Aqua Zdroju. Wolontariusze Katarzyna Marchewa z klasy 3e, Jakub Grempka z 3k i Kacper Kociuba z klasy 3 k wydawali posiłki uczestnikom Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

K. Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Bieg tropem wilczym 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.