Nietoperki – Szkolna Akademia Przygody – USA

Już szósty rok działa Szkolna Akademia Przygody i w tym roku uczennica kl. 2h – Natalia Małecka zabrała nas na wędrówkę po Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie spędziła cały miesiąc poznając atrakcje zachodniego wybrzeża USA.

Uczennica zaprezentowała zebranym wszelkie atrakcje, które zwiedziła. Od Las Vegas – miasta kasyn i hoteli przez Dysneyland po Los Angeles i sławnego mostu Golden Gate. Razem z Natalią zobaczyliśmy nie tylko ciekawe miasta ale również cuda natury jak Park Narodowy Yosemite z olbrzymi skalnymi ścianami, sekwojami i gejzerami po Grand Canyon nad rzeką Kolorado. USA to ciekawy kraj warty zwiedzenia go i myślę że miesiąc to byłoby mała na poznanie wszystkich atrakcji.

Zapraszamy na kolejne prelekcje w ramach SAP.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.