Nietoperki – Szkolna Akademia Przygody – USA

Już szósty rok działa Szkolna Akademia Przygody i w tym roku uczennica kl. 2h – Natalia Małecka zabrała nas na wędrówkę po Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie spędziła cały miesiąc poznając atrakcje zachodniego wybrzeża USA.

Uczennica zaprezentowała zebranym wszelkie atrakcje, które zwiedziła. Od Las Vegas – miasta kasyn i hoteli przez Dysneyland po Los Angeles i sławnego mostu Golden Gate. Razem z Natalią zobaczyliśmy nie tylko ciekawe miasta ale również cuda natury jak Park Narodowy Yosemite z olbrzymi skalnymi ścianami, sekwojami i gejzerami po Grand Canyon nad rzeką Kolorado. USA to ciekawy kraj warty zwiedzenia go i myślę że miesiąc to byłoby mała na poznanie wszystkich atrakcji.

Zapraszamy na kolejne prelekcje w ramach SAP.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP-USA” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.