XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018

17 oraz 19 października 2018r. w naszej szkole odbyły się wykłady prowadzone z okazji XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

W środę (17. 10) przybyli do nas goście z Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu, pan mgr inż. Piotr Łacina z wykładem: „Czy choroby mamy w genach?” oraz pani dr Marta Sochocka z wykładem: „Czy grozi nam powrót zapomnianych chorób, czyli o tym, ile złego zrobiły ruchy anty-szczepionkowe oraz nadużywanie antybiotyków”.

W piątek gościliśmy dr Michała Ptaka z wykładem: „Środowisko daje Ci wszystko” oraz dr Elżbietę Hajdugę z wykładem: „Czy warto pracować na własny rachunek?” z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

[ngg_images source=”tags” container_ids=”XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.