Najlepsi Uczniowie w Zawodzie 2015 – konkurs

Kolejne sukcesu Gastronomów

3. i 17. lutego w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie odbyły się regionalne etapy Konkursów „Najlepsi Uczniowie w Zawodzie w Roku 2015”, organizowane w ramach projektu systemowego pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” i realizowane przez Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu. W zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych rywalizowało 11 zespołów, a kucharz 8.

Drużyna z technikum w składzie Paula Mirosz, Maciej Nieć i Anna Zarzycka 397 punktami zajęła I miejsce i zmierzy się w marcu z pozostałymi finalistami w Finale Konkursu.
Z kolei drużyna w zawodzie kucharz reprezentowana przez Natalię Chudzik, Martynę Sokołowską i Krystiana Wierzbickiego zajęła II miejsce, zdobywając 458 punktów. Gratulujemy, a finalistom życzymy powodzenia!

Informacja: K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.