Licealiada – tenis stołowy 2017

11.01.2017 r. w ramach Licealiady odbyły się zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta (w składzie Szymańska Sylwia, Drąszczyk Natalia) nie powtórzyły sukcesu z zeszłego roku ( I-go miejsca), zajęły dalszą lokatę.
Nie zawiedli za to chłopcy (w składzie Makajew Maciej, Papieski Kacper), którzy po raz kolejny zajęli I miejsce w Wałbrzychu i wystartowali w finale strefy wałbrzyskiej, gdzie uzyskali IV lokatę.

Gratuluję i dziękuję.

Informacja: Klebańska Celina

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Licealiada 2017 – Tenis stołowy” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.