Nietoperki – eliminacje wojewódzkie OMTT-K PTTK

Drużyna naszego koła turystycznego w dniach 6-7 maja 2017r. reprezentowała region wałbrzyski w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK w Krzyżowej k/ Świdnicy.

Nasi uczniowie rywalizowali z innymi drużynami w przyjacielskiej atmosferze w następujących konkurencjach:

  • test krajoznawczo-turystyczny,
  • turystyczne ABC: wyznaczanie azymuty, rozpoznawanie roślin, zwierząt, skał, pierwsza pomoc i wspinaczkowy tor przeszkód,
  • tor kolarski
  • bieg na orientację

W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 9 miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Eliminacje wojewódzkie OMTT-K PTTK 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.