Światowy Dzień Zdrowia 2017

10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia.
Corocznie wybierany jest temat przewodni z zakresu zdrowia, który w danym okresie wymaga szczególnej uwagi.

W tym roku tematem przewodnim była DEPRESJA – POROZMAWIAJMY O NIEJ.
Z tej okazji zaprosiliśmy terapeutę, pana Jerzego Kubika, który w przejrzysty i klarowny sposób wyjaśnił młodzieży co to jest depresja i jak sobie z nią radzić.

Następnie nasi uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego i pielęgniarki szkolnej, wskazali sposoby radzenia sobie z depresją. Były pokazy taneczne, pokazy na stepach, piramidy oraz piosenki z pozytywnym nastawieniem do świata.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanym w te obchody.

Organizatorzy