Światowy Dzień Zdrowia 2017

10 kwietnia 2017 r. w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia.
Corocznie wybierany jest temat przewodni z zakresu zdrowia, który w danym okresie wymaga szczególnej uwagi.

W tym roku tematem przewodnim była DEPRESJA – POROZMAWIAJMY O NIEJ.
Z tej okazji zaprosiliśmy terapeutę, pana Jerzego Kubika, który w przejrzysty i klarowny sposób wyjaśnił młodzieży co to jest depresja i jak sobie z nią radzić.

Następnie nasi uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego i pielęgniarki szkolnej, wskazali sposoby radzenia sobie z depresją. Były pokazy taneczne, pokazy na stepach, piramidy oraz piosenki z pozytywnym nastawieniem do świata.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanym w te obchody.

Organizatorzy

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Światowy Dzień Zdrowia 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.