Konkurs Wiedzy O Sejmie 2017

LEKCJA DEMOKRACJI W WYŻSZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ

25 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu odbył się I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sejmie.
Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Pani Poseł na Sejm Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej oraz Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem przez Marszałka Sejmu Pana Marka Kuchcińskiego.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Justyna Borek, Klaudia Bąkiewicz, Adam Szmidt, Jakub Andrzejewski oraz Przemysław Gładuniec.

Oprócz zmagań konkursowych uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładu pracownika Wszechnicy Sejmowej połączonego z prezentacją multimedialną.

Wykład składał się z dwóch części:

  • pierwsza część wykładu dotyczyła architektury oraz historii Sejmu,
  • druga część poświęcona była procesowi ustawodawczemu.

Informacja: Beata Myjak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Konkurs wiedzy o sejmie 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.