SU 2016/2017

Wybory Przewodniczącego Szkoły: wrzesień 2017r.

W ostatnim tygodniu września, po kampanii wyborczej, odbyły się w naszej szkole wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wygrała uczennica kl. IIg: Paulina Poczta. Zastępcy to: Justyna Borek kl. IIe, Julia Aniuk kl. IIg oraz Sandra Mordoń kl. IIe.


Dzień Chłopca w ZS Nr7: wrzesień 2016

Damska część Samorządu Uczniowskiego złożyła wszystkim chłopcom w naszej szkole życzenia z okazji ich święta. Nasi mężczyźni zwolnieni byli także w tym dniu z pytania, oczywiście za wcześniejszą zgodą Pani dyrektor:)

Inauguracja SRSz oraz otrzęsiny klas I: październik 2016

Nauczyciele wychowania fizycznego, jak co roku, przygotowali uroczystą inaugurację sportowego roku szkolnego 2016/2017. Podczas tej imprezy Samorząd Uczniowski przeprowadził dla klas I technikum i szkoły zawodowej ślubowanie, aby mogli oni godnie wejść w poczet uczniów naszej szkoły:)
Marta Papiernik, opiekun SU wspólnie z Panią wicedyrektor, Agnieszką Farą-Obiegło, ogłosiła wyniki rywalizacji Ligi klas za rok szkolny 2015/2016, wręczyły zwycięzcom dyplomy oraz nagrodę (zaproszenie dla całej klasy do Aqua Zdroju).

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017

Halloween: październik 2016

Samorząd Uczniowski w tym roku szkolnym zorganizował Szkolne Halloween. Zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy. Odbył się konkurs na najciekawiej przystrojoną salę, a zwycięzcy zostali nagrodzeni punktami w Lidze klas.

Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia: grudzień 2016

W grudniu 2016 Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę, wyniki konkursu wliczały się do Ligi klas.
06 grudnia przyszedł do nas także Święty Mikołaj i poczęstował nas pysznymi słodyczami.
Aby dopełnić świątecznego nastroju, poprosiliśmy Ńadleśnictwo w Wałbrzychu o podarowanie nam świątecznego drzewka :), które zdobiło główny korytarz w naszej szkole.

Walentynki: luty 2017

W lutym 2016 członkowie Samorządu Uczniowskiego z okazji Walentynek uruchomili pocztę walentynkową dla uczniów naszej szkoły. Wszystkie Walentynki trafiły do swoich adresatów:)

Dzień Kobiet: marzec 2017

Tym razem męska część Samorządu Uczniowskiego złożyła wszystkim damom w naszej szkole życzenia z okazji ich święta:)

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.