Eliminacje oddziałowe OMTT-K PTTK

Oddziałowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK

W kwietniu br. gościliśmy w naszej szkole uczestników oddziałowych eliminacji do OMTTK ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z naszego regionu. W sumie w eliminacjach wzięło ponad 60 uczestników.

Uczestnicy eliminacji musieli rozwiązać testy z topografii, z wiedzy o ruchu drogowym, BHP w górach oraz wykazać się wiedzą krajoznawczą o naszym regionie. Do zadań praktycznych należało udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy i wykazać sie w marszu na orientację.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, z których drużyna II (Jagoda Grzesik, Julia Orłowska i Jakub Andrzejewski) zajęła V miejsce a drużyna I prezentująca szkolne koło turystyczne (Alicja Szpyrc, Izabella Kapczyńska i Przemek Gładuniec) I miejsce wśród szkół średnich.

Drużyna koła turystycznego będzie reprezentować powiat wałbrzyski na eliminacjach wojewódzkich OMTTK w Krzyżowej koło Świdnicy.
Gratulujemy

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.