Eliminacje oddziałowe OMTT-K PTTK

Oddziałowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK

W kwietniu br. gościliśmy w naszej szkole uczestników oddziałowych eliminacji do OMTTK ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z naszego regionu. W sumie w eliminacjach wzięło ponad 60 uczestników.

Uczestnicy eliminacji musieli rozwiązać testy z topografii, z wiedzy o ruchu drogowym, BHP w górach oraz wykazać się wiedzą krajoznawczą o naszym regionie. Do zadań praktycznych należało udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy i wykazać sie w marszu na orientację.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, z których drużyna II (Jagoda Grzesik, Julia Orłowska i Jakub Andrzejewski) zajęła V miejsce a drużyna I prezentująca szkolne koło turystyczne (Alicja Szpyrc, Izabella Kapczyńska i Przemek Gładuniec) I miejsce wśród szkół średnich.

Drużyna koła turystycznego będzie reprezentować powiat wałbrzyski na eliminacjach wojewódzkich OMTTK w Krzyżowej koło Świdnicy.
Gratulujemy

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.