IX Karkonoskie Warsztaty Kulinarne

IX edycja Karkonoskich Warsztatów Kulinarnych w Karpaczu za nami

Kolejny raz zostaliśmy zaproszeni do udziału w Karkonoskich Warsztatach Kulinarnych. Uczniowie klasy 2k Ewelina Miś i Patryk Babik przez 3 dni mieli okazję poznawać tajniki polskiej kuchni innowacyjnej w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Karpaczu. Pod okiem Pana Piotra Motały przygotowali wyszukane dania, wykorzystując nowoczesny sprzęt i metodę sous vide, która szturmem zdobywa świat. Wszystkie potrawy zaprezentowali podczas finałowej gali. Wtedy również otrzymali, z rąk organizatora warsztatów Pana Marka Szopińskiego Prezesa Zrzeszenia Handlu i Usług w Jeleniej Górze, certyfikaty i książki kucharskie.

Pragniemy podziękować Panu Prezesowi za zaproszenie, Pani Dyrektor ZSP Bogusławie Kozłowskiej za wspaniałe przyjecie oraz Pani Iwonie Łacznej za nieocenioną pomoc i troskę, której doświadczyły wszystkie grupy. Młodzież wróciła bogatsza o nowe doświadczenia i umiejętności, którymi zamierza podzielić się z kolegami.

Informacja: K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.