Dzień Przedsiębiorczości 2017

Uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych wzięli udział w programie „Dzień przedsiębiorczości”, który odbył się 26 kwietnia 2017 a pomysłodawcą jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. Dzięki uprzejmości wałbrzyskich przedsiębiorców i instytucji młodzież naszej szkoły odbyła jednodniowe wizyty w zakładach pracy. Uczniom zostały stworzone warunki do konfrontacji swoich wyobrażeń o wybranym stanowisku pracy z rzeczywistością. Pozyskane informacji pozwoliło uczestnikom programu na podjęcie właściwej decyzji co do dalszego rozwoju swojej kariery zawodowej.

Uczniowie w ramach Dnia Przedsiębiorczości mieli możliwość uczestniczenia w wycieczkach zawodoznawczych:
➢ Dworzysko w Szczawnie Zdroju
➢ Hotel Maria w Wałbrzychu
➢ DHL w Wałbrzychu
➢ Fundusz Regionu Wałbrzyskiego w Wałbrzychu
➢ Hotel Przy Oślej Bramie w Wałbrzychu
➢ Piekarnia – Cukiernia Frąckowiak w Wałbrzychu
➢ Hotel Ibis Styles w Wałbrzychu

Wszystkim pracodawcom bardzo dziękujemy za przyjęcie naszych uczniów!!!

Informacja: S. Szarek

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Dzień Przedsiębiorczości 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.