Nietoperki – SAP – Chorwacja

Nietoperki – Szkolna Akademia Przygody – Chorwacja

W zimnym maju swoją prelekcją o Chorwacji w ramach SAP rozgrzała nas Weronika Pławińska z kl. Ig. Weronika zaprezentowała nam plon kilku swoich wakacyjnych wyjazdów, dzięki czemu mogliśmy poznać wszystkie atrakcje Chorwacji w sposób niekomercyjny.

Prelegentka ukazała nam ten kraj jako miejsce nie tylko związane z popularnymi plażami i tłumami turystów, ale także kraj, w którym są malownicze bezludne wyspy, miasteczka, w których zatrzymał się czas i ludzie żyją jakby w innym wymiarze.

Cała jej wędrówka po Chorwacji była rodzinną wyprawą do miejsc znanych jak jeziora Pitvickie jak i do miejsc nie obleganych turystyczne, gdzie można zjeść smaczne frutti di mare w postaci potraw z ośmiornicy.

OldBat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP Chorwacja” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.