🦇 Szkolna Akademia Przygody – Turcja

Skoro minęły wakacje to teraz trzeba podzielić się wrażeniami z letnich wojaży. Rusza ósma edycja Szkolnej Akademii Przygody. Na pierwszy rzut Turcja. Na Turecką Riwierę do Antali zabrała nas uczennica kl IV h – Barbara Jojczyk.

Prelegentka zapoznała zebranych uczniów z walorami turystycznymi regionu oraz z ofertą hotelową jaką ma do zaproponowania ów region Turcji.

Podziwialiśmy starożytne zabytki pamiętające Greków świątynie i pałace z czasów rzymskiego panowania cesarza Hadriana. Muzułmańskie minarety meczetu Yivli, otoczone palmami dodawały prelekcji egzotyki. Góry Taurus z liczącym ponad 3 tys. m n.p.m. szczytem Kaldi Dag dopełniał piękna krajobrazu.

Riwiera Turecka to wg naszej podróżniczki to nie tylko miejsce wakacyjnego wypoczynku ale również miejsce, które daje możliwość zanurzenia się w tajemnice Wschodu.

Zapraszamy na kolejne prelekcje w ramach SAP.

Old Bat

Prezentacja

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.