Stół pięknie nakryty – konkurs szkolny

17 kwietnia 2015 roku odbył się po raz drugi Szkolny Konkurs pn. „STÓŁ PIĘKNIE NAKRYTY”. Konkurs, zainicjowany w ubiegłym roku szkolnym, został już na stałe wpisany w tradycje naszej placówki. Cieszy się on zainteresowaniem tych uczniów kształcących  się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa,  którzy nie ograniczają się do obowiązkowych zajęć z przedmiotu „Obsługa konsumenta”, lecz mają ambicje do rozwijania swoich umiejętności w zakresie nakrywania i dekoracji stołów okolicznościowych na różne okazje.

W bieżącym roku do konkursu przystąpiło 5 zespołów dwu – i trzyosobowych, które przygotowały stoły o następującej tematyce: dzień kobiet, przyjęcie ślubne w tonacji zimowej, kinderbal, wiosenny piknik, przyjęcie weselne w tonacji biało – czerwonej. Ocenił je pięcioosobowy zespół jury, składający się z przedstawicieli młodzieży pod przewodnictwem opiekunki Samorządu Szkolnego.  Wszystkie stoły prezentowały się wspaniale, a najwyższą notę uzyskał stół weselny w tonacji biało czerwonej. Efekty konkursu mogli obejrzeć gimnazjaliści, którzy odwiedzili nas 18 kwietnia br.  podczas Dnia Otwartego Szkoły.

Organizatorki: A. Kramza, M. Papiernik

no images were found

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.