SAP – jesienne praktyki zawodowe w Hiszpanii

Szkolna Akademia Przygody – Hiszpania

Na kolejną wyprawę, tym razem do słonecznej Hiszpanii zabrała nas uczennica kl. 3e – Angelika Gadalińska. Angelika zaprezentowała uczniom swoje wrażenia z wyjazdu odbytego w ramach jesiennych praktyk zawodowych.

Dowiedzieliśmy się jak Hiszpanie spędzają wolny czas, jak fiestują itp. Okazuje się, że zwykły obiad odbywa się z pełną, rodzinna celebracją. Poznaliśmy też klasyczne hiszpańskie menu dnia codziennego. Oczywiście nie samym jedzeniem człowiek żyje więc Angelika zaprezentowała najpiękniejsze zabytki z bazyliką Neustra Seniora del Pilar czy pałacem Aljaferia, będącym pozostałością obecności muzułmanów na Płw. Iberyjskim. Uczennica wzięła też udział w świecie Matki Bożej z Pilar. Wyjazd do Hiszpanii był przygodą, która dała możliwość naszej prelegentce poznania kultury hiszpańskiej oraz otarcia się o zwykłą codzienności – a podróże kształcą. 🙂

Old Bat

PDF.jpgSAP 2020 Hiszpania.pdf

SAP-Hiszpania-2020-1SAP-Hiszpania-2020-3SAP-Hiszpania-2020-2

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.