Projekt „Liga Szkół Jana Karskiego”

NASI UCZNIOWIE BIORĄ UDZIAŁ W PROGRAMIE LIGA SZKÓŁ JANA KARSKIEGO

karski-baner

Grupa uczniów naszej szkoły przystąpiła do ogólnopolskiego programu edukacyjno-kulturalnego „Liga szkół Jana Karskiego”, którego hasłem przewodnim jest „Karski my hero”. Program jest realizowany przez Fundację Edukacyjną Jana Karskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha.
Celem programu jest upowszechnianie wartości uosabianych przez Jana Karskiego: odwagi, odpowiedzialności, poszanowania godności człowieka oraz dialogu międzykulturowego, a także promocja czytelnictwa wśród młodzieży. Realizację programu rozłożyliśmy na szereg działań ,które rozpoczynamy już w listopadzie, a zakończymy w marcu przyszłego roku -podsumowaniem w byłym obozie zagłady Gross-Rosen w Rogoźnicy. Relacje z realizacji poszczególnych etapów projektu zamieszczane będą na stronie biblioteki szkolnej.

Informacja: Elżbieta Siniawska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.