Ogólnoszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej

Godnie uczciliśmy Dzień Niepodległości

Dnia 10.11.2016r w Starej Kopalni Młodzieżowa Rada Miasta Wałbrzycha zorganizowała Ogólnoszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznej, na którym naszą szkołę reprezentowała Joanna Nowicka. Zaśpiewała piosenkę Sławy Przybylskiej pt. „Gdzie są kwiaty z tamtych lat” i zajęła pierwsze miejsce.
Serdeczne gratulacje!

Informacja: Elżbieta Siniawska

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Przegląd Pieśni Patriotycznej” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.