Nietoperki – wystawa krajoznawcza „W przyziemiu”

Dzięki materiałom przesłanym z redakcji miesięcznika turystyczno – krajoznawczego „Poznaj swój świat” mogliśmy przygotować niewielką wystawę krajoznawczo – turystyczną prezentującą, wybrane, najciekawsze zakątki naszego kraju od Bałtyku po nasze Sudety.

Zdjęcia przedstawiają uroki polskiego wybrzeża, cuda architektury inżynieryjnej w postaci śluz na kanale Elbląskim, miejsca mistyczne jak święta góra prawosławia w Polsce – Grabarka po Narwiański Park Narodowy i puszczę jodłową w Górach Świetokrzyskich.

Na wystawie nie zabrakło także zdjęć z naszego regionu. Prezentujemy ciekawostkę geologiczną Rudaw Janowickich, czyli tzw. kolorowe jeziorka, uroki największego w Sudetach jeziora zaporowego koło Jeleniej Góry – jeziora Pilchowickiego oraz widoki z wiaduktów Śląskiej Kolei Górskiej, która wiedzie również przez Wałbrzych.

Zapraszamy na wystawę około sali 07 i do podziwiania atrakcji krajoznawczych naszego kraju.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.