Szkolna Akademia Przygody – Chorwacja

W nowy roku kontynuujemy nasze prelekcja w ramach SAP. Pomimo zimy ruszyliśmy w cieplejsze klimaty a mianowicie do Chorwacji. Do pięknej Dalmacji zabrała nas uczennica kl. Ie – Paulina Korenik.

Paulina zaprezentowała zebranym uczniom rezultat swojego wyjazdu do Chorwacji. Zwiedzała najpiękniejsze miejsca w tym kraju: wyspę Hvar, Dubrownik, Zaostrog, Starą Podacę, Split i Trogir. Poznaliśmy najważniejsze zabytki, atrakcje turystyczne i podziwialiśmy piękne widoki na lazur wód Adriatyku – w ponury i zimny styczeń takie widoki są marzeniem.:-)

Zapraszamy na kolejne prelekcje podróżnicze po feriach.

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP Chorwacja 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.