Szkolna Akademia Przygody – Chorwacja

W nowy roku kontynuujemy nasze prelekcja w ramach SAP. Pomimo zimy ruszyliśmy w cieplejsze klimaty a mianowicie do Chorwacji. Do pięknej Dalmacji zabrała nas uczennica kl. Ie – Paulina Korenik.

Paulina zaprezentowała zebranym uczniom rezultat swojego wyjazdu do Chorwacji. Zwiedzała najpiękniejsze miejsca w tym kraju: wyspę Hvar, Dubrownik, Zaostrog, Starą Podacę, Split i Trogir. Poznaliśmy najważniejsze zabytki, atrakcje turystyczne i podziwialiśmy piękne widoki na lazur wód Adriatyku – w ponury i zimny styczeń takie widoki są marzeniem.:-)

Zapraszamy na kolejne prelekcje podróżnicze po feriach.

Old Bat