Nietoperki – SAP – polskie wybrzeże

Szkolna Akademia Przygody

W marcu odwiedziliśmy polskie morze. Prelekcja była wyjątkowa, ponieważ była to pierwsza przygoda w ciągu trzech edycji SAP-u związana z Polską. Uroki Dziwnowa, Międzyzdrojów i Wolina przybliżyła nam uczennica kl. IIu – Katarzyna Mach.

Uczniowie biorący udział w prelekcji poznali uroki polskiego wybrzeża, najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne, czy wydarzenia artystyczne.

Dzięki Katarzynie, wiemy że aby przeżyć fajna przygodę swojego życia wcale nie trzeba zwiedzać dalekich krajów – choć zapewne są ciekawe. Polska to też ciekawy kraj z mnóstwem zabytków i interesujących miejsc. Dziękujemy Katarzyno za pokazanie nam jak piękny jest ten fragment polskiego wybrzeża.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.