Nietoperki – Inauguracja sezonu rowerowego

W niedzielę 12 kwietnia br. odbyła się masowa manifestacja sympatyków dwóch kółek. W zbiorowym przejeździe na trasie Piaskowa Góra – Szczawno Zdrój – Stara Kopalnia wzięło ok. 400 rowerzystów z całego regionu. Taka masa uczestników nieco sparaliżowała ruch samochodowy 🙂 na trasie przejazdu, ale też pokazała jak wielką siłę stanowią fani rowerów –  oczywiście nas też nie mogło tam zabraknąć. W Starej Kopalni doszło do podsumowania imprezy. Prowadzący przedstawiciele organizatorów: PTTK Wałbrzych – Tomasz Czeleń i stowarzyszenia – Rowerowy Wałbrzych: Mateusz Kaszubski podziękowali uczestnikom za udział i sponsorom za pomoc w realizacji imprezy. Wśród uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe i przeprowadzono konkursy ze sprawności jazdy na rowerze i wiedzy o regionie wałbrzyskim.

Impreza była suuuuuper udana i za rok znowu pojedziemy w peletonie przez ulice Wałbrzycha, aby propagować ideę rowerowego stylu życia.

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.