„Kuchnia weselna” + VII MMKK

W dniach 13-15.04.2014r. uczennice klasy 2 u Anna Zarzycka i Wioletta Partyńska uczestniczyły w warsztatach „Kuchnia weselna” zorganizowanych przez Zrzeszenie Handlu i Usług w Jeleniej Górze. Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu. Uczestnicy z całej Polski szkolili swoje umiejętności pod okiem doświadczonych kucharzy regionu jeleniogórskiego. Przygotowane potrawy były najważniejszym elementem zaaranżowanej uczty weselnej, która odbyła się w auli ZSP. Para młoda, zaproszeni goście oraz uczestnicy delektowali się sporządzonymi smakołykami. Równocześnie z warsztatami trwał konkurs kulinarny, w którym Anna Zarzycka zdobyła tytuł Brązowego Mistrza VII edycji Młodzieżowych Mistrzostw Karkonoszy Kucharzy w kategorii „Kuchnia weselna” – serdecznie gratulujemy!

Organizatorom dziękujemy, że kolejny raz mogliśmy zdobyć nowe umiejętności w niezwykle interesujących warsztatach.

Informacja: K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.