Kolejny sukces uczniów ZS7

Tym razem sportowy. Reprezentantki Zespołu Szkół nr 7 im. KEN w Wałbrzychu w składzie: Ula Nalborczyk, Ewa Krawczykowska, Klaudia Kulig, Aleksandra Wrzuszczak oraz Jagoda Koszyk i Natalia Sosińska w rozgrywkach w koszykówkę 3×3 ( nowa dyscyplina Olimpijska) przeszły zwycięsko przez etap miejski i powiatowy i dopiero w finale wojewódzkim który odbył się 13 grudnia 2019 r. zostały pokonane i ostatecznie zdobyły IV miejsce w województwie dolnośląskim wśród szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Na tym jednak nie skończyły, 14 stycznia 2020 r. ich łupem padło II miejsce wśród szkół wałbrzyskich w rozgrywkach w koszykówkę w ramach Licealiady w normalnym 5-osobowym składzie. W celu uzupełnienia składu, do wymienionych wcześniej dziewcząt dołączyły jeszcze dwie uczennice Andżelika Marciniak i Nicole Bronisławska. Gratulujemy wyników i dziękujemy za zaangażowanie w sportową rywalizację i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Informacja: Mirosław Doboszyński

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.