IX edycja Dolnośląskich Potyczek Hotelarskich

dolnoslaskie_potyczki_hotelarskie hotel_maria-logo zs7-logo

W dniach 17 i 18 listopada br. w Hotelu-Restauracji Maria spotkają się już po raz dziewiąty uczestnicy konkursu Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie. W tym roku przyjadą do Wałbrzycha uczniowie z 18 szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodzie technik hotelarstwa. W tegorocznej edycji Konkursu swoje umiejętności zawodowe zaprezentują przedstawiciele szkół z:
Jeleniej Góry, Ludowa Polskiego, Karpacza, Oławy, Bolesławca, Wrocławia (2 szkoły), Bogatyni, Biedrzychowic, Dzierżoniowa, Głogowa, Świdnicy, Polanicy-Zdrój, Nowej Rudy, Kamiennej Góry, Wołowa, Krzyżowic, Lubania oraz Wałbrzycha.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Informacja: D. Witrykus

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.