Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017

W dniu 3 października po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 połączona z otrzęsinami klas I-szych. Uczniowie starszych klas przedstawili dyscypliny sportowe uprawiane i trenowane podczas zajęć pozalekcyjnych a klasy I-sze zaprezentowały się w krótkich programach artystycznych. Na koniec zostali oni wciągnięci w społeczność uczniów ZS 7 zjadając plaster cytryny oraz złożyli uroczyste ślubowanie.

Nauczyciele wychowania fizycznego i samorząd szkolny

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Inauguracja Roku i Otrzęsiny 2016″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.