Dzień Przedsiębiorczości 2016

Dzień Przedsiębiorczości to ogólnopolski program praktyk pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w którym nasza szkoła bierze udział od wielu lat. Program ten daje młodzieży możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, zapoznania się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskania informacji o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonywania. Młodzież ma możliwość zauważenia i zrozumienia związku między wykształceniem a karierą zawodową oraz przekonania się o znaczeniu relacji interpersonalnych dla dobrego funkcjonowania w miejscu pracy.

Nasza młodzież wybiera różne miejsca odbywania swoich praktyk, w tym roku odbywały się w:
 Hotelu „Maria” w Wałbrzychu
 Hotelu „Maria- Helena” w Szczawnie Zdroju
 Hotelu „Ibis Styles” w Wałbrzychu
 „Dworzysko” w Szczawnie Zdroju
 Fundusz Regionu Wałbrzyskiego w Wałbrzychu
 Urząd Statystyczny w Wałbrzychu
 „Śnieżka” w Świebodzicach

Wszystkim pracodawcom bardzo dziękujemy!!!

Informacja: Sylwia Szarek

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.