VIII Młodzieżowe Mistrzostwa Kucharzy i Barmanów w Karpaczu

W dniach 26-27.04.2016 r. uczniowie klasy 3g Marta Krzysiek i Radosław Kopeć uczestniczyli w 8. Młodzieżowych Mistrzostwach Kucharzy i Barmanów zorganizowanych przez Zrzeszenie Handlu i Usług w Jeleniej Górze.

Warsztaty pod hasłem „Ryby i owoce morza” odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu. Pod okiem szefów kuchni 8 drużyn przygotowywało zupy oraz zakąski z ryb i owoców morza, które drugiego dnia warsztatów uświetniły uroczystą galę. Uczestnicy, organizatorzy, sponsorzy oraz zaproszeni goście byli zachwyceni efektem końcowym. Wszystkie dania prezentowały się i smakowały wyśmienicie.

Dziękujemy za zaproszenie i umożliwienie zdobycia nowych umiejętności kulinarnych.

Informacja: Dyrektor K. Nieć

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.