Staż we Francji

STAŻ WE FRANCJI

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu rozpoczęła projekt „Razem z Rzemiosłem w Niezwykłą Podróż”. Projekt jest realizowany od 01.09.2016 – 30.06.2018 roku. W ramach projektu uczniowie z naszej szkoły z klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej o kierunku: kucharz w I semestrez 2018 odbyli 2 – tygodniowy staż we Francji.
Staż odbywał się we francuskich zakładach rzemieślniczych, gdzie uczniowie zapoznali się z zasadami funkcjonowania przedsiębiorstwa zagranicznego, poznali inne rozwiązania branżowe, inne technologie, inny sposób i kulturę pracy, a także zapoznali się z zasadami zakładania działalności gospodarczej w krajach UE. Ponadto, udoskonalili swoje kompetencje językowe w zakresie języka codziennego i branżowego poprzez udział w kursie językowym przed wyjazdem (21 godzin). Otrzymali kieszonkowe w wysokości 500 euro.
Uczniowie, którzy odbyli 2-tygodniowy staż we Francji:
1. Kacper Kociuba – kierunek: kucharz
2. Daniel Majka – kierunek: kucharz
3. Dawid Ajs – kierunek: kucharz

S. Szarek- Kostiuczuk

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Staż Francja 3k 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.