Bal Wolontariuszy wałbrzyskich Klubów Ośmiu i Ósemeczek 2018

7 lutego 2018 r. odbył się Bal Wolontariuszy. Jak co roku wolontariusze wspaniale bawili się z zaproszonymi gośćmi na terenie Zespołu Szkół Integracyjnych na Podzamczu. Tańcom i zabawom nie było końca! Wolontariusze Nikola Kaczorek i Paulina Pabich z klasy 4 g, niestety już ostatni raz, zajęły się obsługą uczestników balu. Mają jednak godnych następców Darię Sipoś z kl. 3 g i Dominika Łobos z kl. 1 e.

Katarzyna Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Bal wolontariuszy 2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.