Z Mikołajem do domu dziecka (kl. Ih)

dom_dziecka_mikołajki-1h

Święta Bożego Narodzenia to okres dzielenia się wszelką dobrocią z innymi ludźmi. Uczniowie kl. Ih także postanowili się podzielić z innymi. Za zebrane wcześniej pieniądze przygotowali paczki świąteczne dla dzieci z dawnego Domu Małego Dziecka na Nowym Mieście w Wałbrzychu.
Młodzież za zebrane pieniądze zakupiła środki pielęgnacyjne dla dzieci, kosmetyki, przybory i materiały szkolne dla starszaków oraz słodycze. Udało się też pozyskać sponsora, który uzupełnił paczki dla dzieci dużą torba słodyczy oraz dokonał wpłaty pieniężnej na konto ośrodka.
Dzieci w domu dziecka bardzo się ucieszyła z wizyty młodzieży z naszej szkoły. Chłopcy rozegrali mecz z wychowankami a dziewczyny bawiły się małymi dziećmi.
Za rok znowu przygotujemy prezenty dla dzieciaków, bo lepiej jest dawać niż brać.

Robert Strzeszewski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.