Szkolna Akademia Przygody – Szwecja

W listopadzie prelekcje w ramach SAP przeprowadziła uczennica kl. 3h – Paulina Szlaga, która podzielił się z zebranymi swoimi wrażeniami z pobytu w Ystad.

Paulina ukazała Ystad jako spokojne nadmorskie miasteczko, które liczy sobie 18 tys. mieszkańców z urokliwymi zaułkami i licznymi zabytkami sakralnymi pochodzącymi ze średniowiecza – kościół św. Piotra i Mariacki. Zabytkowa zabudowa Ystad kontrastuje ze stoczniową infrastrukturą.

Wg Pauliny Szwedzi bardzo sobie cenią estetykę i funkcjonalność, że nawet parkingi samochodowe są wybudowane w sposób ergonomiczny i dlatego tworzą całości z architekturą miasta.

Wkrótce kolejne prelekcje – zapraszamy!

Old Bat

[ngg_images source=”tags” container_ids=”SAP-Szwecja-2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.