Wydarzenia Klubu 8

• Przyłączenie się do akcji sadzenia żonkili na terenach zielonych wokół wałbrzyskiego Hospicjum -przekazanie cebulek żonkili.

• Udział w „Akcji Znicz”- porządkowanie opuszczonych grobów na cmentarzu przy ul. Przemysłowej w Wałbrzychu oraz zapalenie zniczy.

• Spotkanie integracyjne wolontariuszy i wolontariuszek z okazji Dnia Wolontariusza – Wolontariusze zakupili artykuły spożywcze oraz przynieśli prezenty, które trafiły do paczek świątecznych dla potrzebujących uczniów z naszej szkoły.

• Przyłączenie się do akcji zorganizowanej przez prof. C. Klebańską – przekazanie 40 zł na prezent dla dziecka z Domu Dziecka na Nowym Mieście.

• Dzień Babci i Dziadka dla podopiecznych wałbrzyskiego Hospicjum – wolontariusze przygotowali życzenia, zebrali 110 zł, a dzięki wsparciu Pani Renaty Wierzbickiej oraz Cukierni Świerczyńscy udało się poczęstować wszystkich muffinkami.

• Udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej – dzięki przygotowaniu wirtualnego prezentu pod choinkę w kwocie 180 zł, wolontariusze wraz z całą społecznością szkolną, zatroszczyli się o dzieci z Ukrainy, Białorusi i Rumunii.

• Przekazywanie odzieży dla podopiecznych Domu Seniora Rusinowa oraz Caritas Wałbrzych.

• Zbiórka telefonów komórkowych, które zostały przekazane potrzebującym w wielu krajach, w których pracują misjonarzeWerbiści.

• Udział w akcji „Każdy znaczek wspiera misje” – zbiórka znaczków pocztowych, które zostały przekazane opiekunowi Klubu Ośmiu z PSP nr 15.

• Zbiórki środków na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

• Organizacja Dnia na TAK wspólnie ze Światowym Dniem Zdrowia pod hasłem „Nasza planeta, nasze zdrowie”.

• Przyłączenie się do „Żonkilowej Kwesty” – przekazanie 200 zł na rzecz podopiecznych wałbrzyskiego Hospicjum.