Nietoperki – Trójgarb na pożegnanie lata

Wrzesień to okres babiego lata i żegnania lata kalendarzowego a w jaki sposób można by pożegnać lato jak nie wędrówką w góry?

Ruszyliśmy na Trójgarb (778 m npm), aby z 28 metrowej wieży podziwiać widoki od Wrocławia (Sky Tower) po Karkonosze i Góry Izerskie. Ruszyliśmy z Witkowa Śląskiego, gdzie w miejscowym kościele mogliśmy podziwiać jego barokowy wystrój z ołtarzowym obrazem – Zwiastowania NMP autorstwa Michaela Willmanna zwanego śląskim Rembrandtem.

Droga na wieżę na Trójgarbie była dość męcząca, ale widoki i pogoda nagrodziły nasze trudy. Po odpoczynki zeszyliśmy do Lubomina skąd żółtym szlakiem doszliśmy do Szczawna Zdroju, gdzie zakończyliśmy naszą wycieczkę po 14 km i 6 godz. marszu 🙂

Old Bat

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.