Kulinarne inspiracje podczas warsztatów „Bankiet Karkonoski”

W dniach 16.04-18.04.2018 r. uczniowie Nikola Nahorecka z klasy 3u i Paweł Barecki z klasy 2u uczestniczyli w X edycji Warsztatów Kulinarnych zorganizowanych przez Zrzeszenie Handlu i Usług w Jeleniej Górze oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu.

Podczas trzech dni, pod czujnym okiem szefa kuchni Pałacu Staniszów Pana Piotra Motały, przygotowywali rozmaite zakąski oraz zupy. Ostatniego dnia odbyła się gala – Bankiet Karkonoski, na której uczestnicy zaprezentowali swoje wyjątkowe potrawy. Warsztaty były dla uczestników doskonałą okazją do zdobycia nowych doswiadczeń – wszyscy otrzymali certyfikaty.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!

Informacja: K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.