Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego oraz Otrzęsiny Klas Pierwszych

23 października świętowaliśmy Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego połączoną z Otrzęsinami Klas Pierwszych. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali prezentację różnych dyscyplin sportowych, uprawianych przez uczniów naszej szkoły na wesoło. Następnie nasze tegoroczne „pierwszaki” zaprezentowały swoje talenty i złożyły ślubowanie z plasterkiem cytryny.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego, Marta Papiernik, ogłosiła wyniki rywalizacji Ligii Klas za rok szkolny 2016/2017:

  • I miejsce – kl. IIIu
  • II miejsce – kl. IIIk
  • III miejsce – kl. IIg

Zwycięzcy jadą w tym roku szkolnym na jednodniową wycieczkę do Wrocławia, do Hydropolis – Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie, którą ufundowała Pani Dyrektor Katarzyna Nieć. 🙂

Informacja: Papiernik Marta

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego + otrzęsiny 2017/2018″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.