Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego oraz Otrzęsiny Klas Pierwszych

23 października świętowaliśmy Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego połączoną z Otrzęsinami Klas Pierwszych. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali prezentację różnych dyscyplin sportowych, uprawianych przez uczniów naszej szkoły na wesoło. Następnie nasze tegoroczne „pierwszaki” zaprezentowały swoje talenty i złożyły ślubowanie z plasterkiem cytryny.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego, Marta Papiernik, ogłosiła wyniki rywalizacji Ligii Klas za rok szkolny 2016/2017:

  • I miejsce – kl. IIIu
  • II miejsce – kl. IIIk
  • III miejsce – kl. IIg

Zwycięzcy jadą w tym roku szkolnym na jednodniową wycieczkę do Wrocławia, do Hydropolis – Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie, którą ufundowała Pani Dyrektor Katarzyna Nieć. 🙂

Informacja: Papiernik Marta

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.