Zawieszenie zajęć!

W ZESPOLE SZKÓŁ NR 7

SĄ ZAWIESZONE!

Do Rodziców:

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, w dniach od 12.03-25.03.2020 r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole. Oznacza to, że od 12 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Przypominam jednocześnie, że zawieszenie zajęć jest traktowane jak okres kwarantanny – dlatego proszę, aby uczniowie pozostali w domach, dbali o siebie i unikali sytuacji zagrożenia zdrowia.

W dniach 12 i 13 marca szkoła będzie czynna w godzinach od 7:00 do 15:00. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny. W piątek 13 marca poznamy dalsze procedury ograniczonego funkcjonowania szkoły, o których Państwa poinformujemy.