XV edycja Szkolnego Konkursu Turystyczno-Krajoznawczego

Nietoperki – XV edycja Szkolnego Konkursu Turystyczno-Krajoznawczego

W piątek 28 lutego br. odbyła się w naszej szkole XV edycja Szkolnego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego, który jest też konkursem eliminacyjnym do powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas pierwszych i drugich. Uczniowie rozwiązywali test, który obejmował wiedzę z zakresu historii, krajoznawstwa, fizjografii Sudetów, pierwszej pomocy i przepisów ruchu drogowego.

Najlepiej testy rozwiązali: Julia Godzisz (IIeh) – I m., Klaudia Pabisz (Ie) – II m., Aleksandra Fijałkowska (Ie) – III m. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w dalszych eliminacjach na poziomie powiatu w dniu 4 kwietnia.

Gratulujemy.

Old Bat

nietoperki-eliminacje_SKTK_2020

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.