„Wywołujemy ducha przedsiębiorczości”

W listopadzie 2015r. Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Szczawnie Zdroju w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod hasłem „Wywołujemy ducha przedsiębiorczości” zorganizowała we współpracy z naszą szkołą spotkanie z gimnazjalistami z powiatu wałbrzyskiego i regionu dolnośląskiego. W ramach tego spotkania została przeprowadzona gra ekonomiczna z wykorzystaniem klocków lego „Mądrze budujesz – dobrze inwestujesz”.

Uczniowie z naszej szkoły z klasy ekonomicznej byli opiekunami zespołów gimnazjalistów biorących udział w grze: Weronika Mazurkiewicz, Wioleta Franciszkiewicz, Sara Nowak, Maciej Białas, Filip Pałdyna, Klaudia Janas, Nicola Kurek.

Główną nagrodą było po 200 zł dla uczestnika zwycięskiego zespołu (600 zł na zespół).

Zwycięzcami zostali uczniowie z Gimnazjum Publicznego Im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku.

GRATULUJEMY!!!

Informacja: Sylwia Szarek