Wolontariusze w Domu Seniora

26.lutego 2017 r. wolontariusze Klubu Ośmiu odwiedzili podopiecznych Domu Seniora na Rusinowej. Wzorem ubiegłego roku przygotowali ciasto i czytali wiersze. Tym razem zaprezentowali pensjonariuszom wiersze księdza Jana Twardowskiego i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Podczas poczęstunku młodzież rozmawiała z mieszkańcami nie tylko o poezji, ale również o ich codziennym życiu, szkole i pasjach. Niezmiernie miłym akcentem był prezent od pana Roberta dla wolontariuszy – własnoręcznie wykonany rysunek. Wolontariusze ogladnęli galerię p. Roberta i pracę, którą obecnie tworzy. Spotkanie było bardzo miłe i wszyscy wyrazili chęć kolejnego.

Informacja: K. Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Wolontariat w Klubie Seniora 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.