Wolontariusze na Jarmarku Świątecznym

Dnia 7. grudnia 2018 r. nie mogło zabraknąć naszych wolontariuszy na Jarmarku Świątecznym, zorganizowanym przez Gminę Wałbrzych i WOK na wałbrzyskim Rynku. Cukiernicy z klasy 3 k wraz z prof. Dominiką Lipiec upiekli pierniki, najmłodsi kucharze z klasy 1 k udekorowali je, a wolontariusze obdarowali nimi wałbrzyszan. Podczas Jarmarku można było kupić rozmaite wyroby związane z tradycją Świąt Bożego Narodzenia, organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje, były to m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem, Śnieżna Zumba, występy artystyczne, koncerty, przedstawienia i uroczyste włączenie lampek na miejskiej choince.

Jednym z punktów programu było ogłoszenie wyników konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy. Niestety nie udało nam się wygrać, ale gratulujemy wolontariuszom z ZS Nr 5! Jednocześnie dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy przyłączyli się do wykonania łańcucha.

Informacja: Katarzyna Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.