Wolontariat – Żonkilowa kwesta

Wolontariusze w akcji wałbrzyskiego hospicjum na rzecz dzieci osieroconych i rehabilitację dzieci nieuleczalnie chorych

18. marca 2017 r. wolontariusze uczestniczyli w inauguracji pierwszej „Żonkilowej Kwesty” na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej, która trwała do 8 kwietnia. Podczas zbiórek zebrali 868,30 zł. Wolontariusze zaproponowali klasom przyłączenie się do akcji, a klasa która zbierze najwięcej środków otrzyma tort. Zwyciężyła klasa 3g, która zebrała 117,83 zł, drugie miejsce zajęła klasa 1h przekazując 53,5 zł, a trzecie klasa 1g z kwotą 48,3 zł.

Dziękujemy zwycięskim klasom i ich wychowawcom oraz wszystkim, którzy przyłaczyli się do kwesty. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Państwu Paulinie i Michałowi Lasek, którzy bardzo pomogli nam w zbiórce.

Informacja: K. Kubiak