Wolontariat – Wigilia Miejska 2017

Tradycyjne spotkanie mieszkańców na wałbrzyskim Rynku, zorganizowane przez Pana Prezydenta Romana Szełemeja odbyło się 20.12.2017 r. Spotkanie uświetnił koncert kolęd, życzenia i Światełko Betlejemskie przekazane przez harcerzy mieszkańcom miasta. Wałbrzyszanie podzielili się opłatkiem, spróbowali świątecznych potraw, które wraz z restauratorami wydawali nasi wolontariusze: Paulina Pabich i Nikola Kaczorek (kl. 4g), Natalia Pysz i Kamila Minierska (kl. 4eu), Katarzyna Marchewa (kl 3eh), Klaudia Cichoń (kl. 3k), Aleksandra Kaźmierczak i Julia Orłowska (kl. 2g), Natalia Andrzejewska i Dominik Kwolek (kl. 2k), Filip Białek (kl. 3u), Dominik Łobos (kl. 1e). W tym roku dołączyli do nas wolontariusze-absolwenci Maciej Runo i Radek Kopeć, obecnie studenci PWZS w Wałbrzychu.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy kolejny raz obsługiwali Wigilię oraz absolwentom, którzy o nas pamiętają.

Pragniemy w tym miejscu podziękować również absolwentom-wolontariuszom Dominikowi Chmurze i Marcinowi Prugarowi oraz Jego Mamie, którzy nadal wspierają działalność Klubu Ośmiu!

K. Kubiak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.