Wolontariat – Wigilia Miejska 2016

Wzorem lat ubiegłych 12 wolontariuszy: Maciej Runo, Radosław Kopeć, Natalia Pysz, Kamila Minierska, Dominik Chmura, Nikola Kaczorek, Dominika Kruszewska, Nikola Woźniak, Katarzyna Marchewa, Monika Nagumowicz, Jakub Popek oraz Filip Wojtanowicz pomagało w obsłudze Wigilii Miejskiej 2016. Licznie przybyłym wałbrzyszanom wydawali tradycyjne potrawy wigilijne, przygotowane przez restauratorów.

Po pracowitym popołudniu wszyscy zadeklarowali chęć pomocy w przyszłym roku, łącznie z wolontariuszami, którzy w Wigilii uczestniczyli już po raz czwarty, a w bieżącym roku szkolnym kończą naszą szkołę.

Katarzyna Kubiak

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Wigilia Miejska 2016″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.