Wolontariat – Wigilia 2016

16. grudnia 2016 r. odbyła się Wigilia Wolontariuszy. W tym roku gościł nas Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu.

Po oficjalnym powitaniu wolontariuszy przez dolnośląskiego Koordynatora Klubów Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu Panią Iwonę Rychlik oraz Wiceprezydenta Wałbrzycha Pana Zygmunta Nowaczyka nastąpiła część artystyczna.
Mogliśmy doświadczyć tajemnicy Bożego Narodzenia w widowisku, wzbogaconym przepięknie wykonanymi kolędami. Po wzajemnie złożonych życzeniach świątecznych wolontariusze udali się na poczęstunek, uczestniczyli we wspólnym malowaniu kartek świątecznych oraz przygotowanej dla najmłodszych grze.
Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie!

K.K.

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Wigilia 2016 Wolontariat” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.