„Wodny Świat Wałbrzycha” – etap finałowy

W piątek 12 czerwca w Aqua Zdrój Centrum Aktywnego Wypoczynku odbył się III etap konkursu WODNY ŚWIAT WAŁBRZYCHA, którego organizatorem było Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. Drużyny ze zgłoszonych szkół i przedszkoli przygotowały występ artystyczny, który przedstawiły jury i zgromadzonej publiczności.

W każdej kategorii wiekowej zostali wyłonieni zwycięzcy. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Kamila Minierska, Radosław Kopeć i Maciek Runo, zaprezentowała krótką scenkę na temat „Woda dla życia”. Uczniowie niestety nie zdobyli miejsca na podium, ale otrzymali wyróżnienie.

Tytuł WAŁBRZYSKIEGO AMBASADORA WODY ROKU 2015 otrzymało Gimnazjum Miejskie im. Jana Pawła II w Jedlinie Zdroju.

W tym samym dniu odebrał również nagrodę Dawid Szałkowski za zwycięstwo w II etapie konkursu „Kreatywność”.  Jaką? Zobaczcie na zdjęciach.

Informacja: Iwona Szydłowska

Inforamcja z poprzedniego etapu

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.